7 ööd Lääne Kariibi merel

25.02.2024 –  3.03.2024

8:00 AM – 5:00 PM

Tänu oma uskumatule kultuurile, söögikohtadele, ostlemisele ja seiklustele  on Nassau jätkuvalt üks riigi populaarsemaid puhkusesihtkohti. Nüüd on see teie järgmise kruiisipuhkuse esimene sihtkoht.

Nassau oli tegelikult Royal Caribbeani esimene sissesõidusadam rohkem kui 50 aastat tagasi. Linn pakub reisijatele palju avastamist ; see pildiline paradiis, kus oli kunagi piraatide varjupaik. Linn on  uhkete ajalooliste tänavatega. Seal on ka kohalik köök, mis peegeldab Hispaania, Lääne-Aafrika ja Briti mõjusid, ning kristallselge vesi, kus külalised saavad jälgida mereelu.

7:00 AM – 5:00 PM

Pole olemas sellist asja nagu “üks suurus sobib kõigile” – eriti CocoCay® Perfe ct Day® puhul. Olenemata sellest, kas teie ideaalne rannapuhkus hõlmab elust suuremat põnevust või lõõgastumist rahulikus rannaäärses lõõgastumiskohas, leiate parima  viisi, kuidas oma seiklusest maksimumi võtta.  Vaata Kaarti

Laevas korraldame laulupeo, seminarid ja eesti keelsete filmide vaatluse

7:00 AM – 4:00 PM

Haiti põhjarannikul asuv Labadee rannaāār on Royal Caribbean® erasihtkoht. Siit leiate põlised liivad, korallriffid ja džungliga kaetud mäedkünkad  laguuni taoliste lahtedega.  Viiel rannalõigul pole puudust kohtadest, kus lõõgastuda ja end laadida. Või otsida põnevust aktiivsel seiklusel, näiteks poole miili pikkusel trossi sõidul  üle ookeani. Tõeline paradiis lõõgastumiseks.

9:30 AM – 5:00 PM

Falmouth on olnud üks Jamaica tähtsamaid ja populaarsemaid sadamaid alates 1769. aastast. Asudes saare põhjarannikul Ocho Riose ja Montego Bay vahel. Jamaica valge liivaga rannad on parim koht lõõgastumiseks. Lisaks leidub saarel ajaloolisi kohti ja loodusime Dunn’s River Falls.  Samuti pakutakse Jamaical Kariibi mere piirkonna populaarseimaid sööke.

Lisaks kirevale laeva show programmile toimub Seminaride päev. 

Kell 6 hommikul jõuab laev tagasi Miamisse, Floridas